Prodejna PLZEŇ

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇ

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»

ForActiv Brno – Fitness & Wellness SHOP

Speciální nabídka

Níže naleznete výrobky, které na naší kamenné prodejně momentálně nabízíme za zvýhodněnou cenu nebo v kombinaci s druhým zdarma. Všechny speciální nabídky se týkají pouze kamenné prodejny a platí vždy do konce měsíce nebo do vyprodání zásob.

  Pharma Whey HT+ 908g + Šejkr PhD 700ml ZDARMA

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 449,-/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Pharma Whey HT+ 908g + Šejkr PhD 700ml ZDARMA

  Nyní ještě lepší chuť, ještě lepší rozpustnost + rychlé aminokyseliny.
  •   Hydro Tech+:  100% hydrolyzovaný syrovátkový izolát!
  •   WADA: nezávislé testy na obsah dopingových látek
  •   Nižší obsah nasycených tuků
  •   Ještě lepší, „krémová“ chuť
  •   90 dávek
  •   Neobsahuje Acesulfam K a Aspartam
  •   4 skvělé příchutě – vanilkový krém, jahodový krém, čokoláda, banán
  Pharma Whey HT+ je, inovovanou verzí řady PhD Pharma Whey – jednoho z nejprodávanějších proteinových přípravků na trhu.  Základ tvoří PhD Nutrition Hydro-Tech Plus Whey Protein Matrix, tedy proteinová směs, která je doplněna o kvalitní hydrolyzát syrovátkového izolátu Hydro-Tech +, který je zdrojem „rychlých“ aminokyselin.
  Špičkové, lahodně krémové chuti je dosaženo díky vysokému obsahu bioaktivnívch, nedenaturovaných (tepelně neznehodnocených) složek (syrovátkový koncentrát a syrovátkový izolát), které navíc výrazně urychlují regeneraci a podporují svalový růst a sílu.

  více o produktu

  Vitargo Sáček (Carboloader a Electrolyte)

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 29,-/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Vitargo Sáček (Carboloader a Electrolyte)

  VITARGO® CARBOLOADER
  Vitargo® Carboloader je sacharidový nápoj dochucený sladidly pro suplementaci před nebo během výkonu. Lze ho konzumovat až 3350 kJ/800 kcal za hodinu podle intenzity tréninku. Carboloader může být také užíván během 2-3 denní periody před výkonem kvůli zvýšení tělesných zásob glykogenu.
  Pro suplementaci po výkonu lze využít Vitargo Post, který je kombinací Vitarga a syrovátkového proteinu, nebo Carboload v kombinaci s proteinem.
  Vitargo je unikátní, patentovaný vysokomolekulární sacharid s nulovým obsahem cukru, vyrobený ve Švédsku. Speciální struktura Vitarga v kombinaci s optimální osmolalitou je garancí lehké stravitelnosti a maximální využitelnosti. Originální produkty Vitargo od přímého výrobce jsou garancí jasného původu a nejvyšší kvality.
   VITARGO® ELECTROLYTE
  Vitargo® Electrolyte je sacharidový nápoj s elektrolyty dochucený sladidly pro suplementaci před nebo během výkonu. Lze ho zkonzumovat až 3350 kJ/800 kcal podle intenzity tréninku a intenzity pocení (ovlivněného vnějšími podmínkami). Pro zvýšení příjmu sacharidů lze Vitargo®Electrolyte kombinovat s Vitargo® Carboload nebo Vitargo® Pure. Vitargo® Electrolyte lze rovněž kombinovat s pre-workout doplňky, proteiny nebo aminokyselinami.
  U dlouhotrvajícího výkonu je klíčová hydratace. A právě suplementace sacharidů zvyšuje zásobu tělesného glykogenu a vody ve svalech, proto je vhodné konzumovat 2-3 dny před závodem Vitargo® Pure nebo Carboloader. Pro suplementaci po výkonu lze využít Vitargo Post, který je kombinací Vitarga a syrovátkového proteinu, nebo Carboload v kombinaci s proteinem.

  více o produktu

  Creatine Monohydrate (Creapure®) 750g

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 399,-/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Creatine Monohydrate (Creapure®) 750g

  Creatine Monohydrate značky MyoTec je mikronizovaný kreatin s garantovanou čistotou a kvalitou vyráběný pod ochrannou známkou Creapure®. Produkt je v každé šarži testován na obsah nežádoucích složek (kreatinin, dikyandiamid, dihydrotriazin).
  Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
  – Svalovou hmotu
  – Podporu krátkodobého intenzivního fyzického výkonu
  – Regeneraci
  MyoTec Advantage Line
  Pokud je vaším prvořadým cílem kvalita, čistota a výběr jen takových surovin, které jsou prověřené a funkční, je nová řada MyoTec Advantage Line určena právě pro vás. Cílem produktů Advantage Line NENÍ nabízet úplně vše, co je na trhu dostupné, navíc s jednostranným zaměřením na co nejnižší cenu, tak jak je to obvyklé u tzv. mass-marketingových značek, ale právě naopak. Cílem je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec.

  více o produktu

  Warrior SLEVA 20% na všechny položky

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 20% sleva z maloobchodní doporučené ceny na všechny produkty/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Warrior SLEVA 20% na všechny položky

  V naší nabídce nově naleznete značku Warrior – sportovní výživu určenou pro všechny jedince zaměřené na moderní odnože fitness, jakými jsou funkční trénink, crossfit, MetCon apod. Velmi dobře však poslouží i všem, co se věnují klasickému bodybuldingu. Warrior nabízí efektivní doplňky stravy se složkami ve skutečně účinných dávkach a velice atraktivní chutí. Na příklad tyčinky Crunch jsou bez přehánění možná ty nejchutnější a nejprodávanější proteinové tyčinky, jaké se kdy objevily na evropském trhu.

  více o produktu

  Instant Mass Heavy Weight 5,4kg + Creapure Creatin 500g ZDARMA

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 1499,-/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Instant Mass Heavy Weight 5,4kg + Creapure Creatin 500g ZDARMA

  Instant Mass® Heavyweight
  – 1539 kJ / 363 kcal v dávce !
  – Proteinová směs bílkovin a hydrolyzátů s vysokou biologickou hodnotou
  – Sacharidy bez aditivních jednoduchých cukrů
  – Creapure® kreatin + chelatovaný zinek + Vitamín D3
  – Směs důležitých vitamínů a minerálů v nejúčinnějších formách
  Instant Mass® Heavyweight – náš nejsilnější gainer v kategorii „hard“

  Nejnovější produkt z dílny Reflex Nutrition určený pro všechny jedince a atlety zaměřené na zdroj super-kvalitních „vysokoenergetických“ živin a ergogenů.

  Kreatin monohydrát je po dlouhá léta využíván ve všech sportovních odvětvích. Kreatin je látka tělu vlastní, je přítomna v každé lidské buňce jako zdroj pro obnovu buněčné energie ATP. V závislosti na tělesné hmotnosti a množství svalové hmoty, představují zásoby kreatinu množství v rozpětí 100 až 150g obsaženého v celém těle. Z toho je denně využito 2 až 4 g kreatinu pro běžné fyzické aktivity. Polovinu z tohoto množství si tělo produkuje samo, zbytek musí být dodán do organismu potravou. Tomu odpovídá zhruba 500g hovězího masa nebo ryb denně, což je z praktického hlediska velmi složité.
  Creapure® Creatine

  Garance nejčistějšího a nejbezpečnějšího produktu na současném trhu

  Využití

  Kreatin monohydrát je ideální pro široké spektrum sportovních disciplín od kulturistiky po všechny sporty, kde je vyžadována explozivní síla a dynamika. Na současném trhu je k dispozici široké spektrum forem kreatinu, kritickým okamžikem je ale to, které produkty jsou prověřeny a jsou bezpečné.

  “Sklenice studené vody může obsahovat škodlivé bakterie a mikroby, i když se od 100% čisté vody na první pohled vůbec neliší.”

  Stejně je tomu i s kreatinem. Bílý prášek, který vypadá na první pohled čistý, může obsahovat toxické látky a nečistoty. Způsob výroby a výběr surovin představuje kritický bod pro výrobu kvalitního kreatin monohydrátu. Nekvalitní suroviny a nekompletní výrobní proces, který není stále monitorován, vede k obsahu nežádoucích nečistot jako kreatinin, dicyandiamid a dihydrotriazin. Ty následně zatěžují ledviny a celý organismus, což může vést k velmi negativním důsledkům na celkový zdravotní stav jedince.

  Creapure® je prvotřídní, celosvětově uznávaná značka kreatin monohydrátu, garantující maximální čistotu, bezpečnost a maximální efektivitu.

  více o produktu

  Tyčinky Vitargo (různé druhy)

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 49,-/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Tyčinky Vitargo (různé druhy)

  Vitargo je švédská GMO-free sportovní výživa pro vytrvalostní sporty. Je využívána mnoha olympijskými vítězi (sportovci užívající Vitargo vyhráli od olympijských her v roce 2000 už více než 200 zlatých medailí) a elitními atlety z celého světa.
  Vitargo je revoluční, lehce stravitelný zdroj energie. Jde o patentovanou formu komplexních sacharidů (speciální frakce amylopektinu) s unikátními vlastnostmi – má ideální molekulární strukturu, která je téměř identická s molekulární strukturou svalového glykogenu. Tím se odlišuje od standardních forem maltodextrinů, cyklických dextrinů s rozvětveným řetězcem apod.)
  ENDURANCE BAR
  – Sacharidovo – proteinová tyčinka
  – S amylopektinem Vitargo®
  – S kofeinem
  – S kreatin monohydrátem
  Obsahuje kofein 127 mg/100 g (83 mg/tyčinka). Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
  Endurance Bar je tyčinka s ovesnými vločkami a kousky karamelu, která pomůže dodat energii před i během výkonu a zároveň pomůže i svalové hmotě. Obsahuje patentovaný amylopektin Vitargo®

  323 ENERGY BAR
  – Ovesná tyčinka s ovocem a medem
  – Přidaný patentovaný amylopektin Vitargo®
  – Zdroj sacharidů (48,5 g) = doplnění energie
  Amylopektin Vitargo®je ječmenný škrob a vysoce kvalitní sacharid s dlouhými molekulárními řetězci. Vyrábí se patentovaným postupem, jehož cílem je poskytnout co nejúčinnější zdroj energie pro vytrvalostní sporty.

  PERFORMANCE BAR
  – Sacharidovo – proteinová tyčinka (32,2 g sacharidů a 16,8 g bílkovin)
  – S patentovaným amylopektinem Vitargo®
  – S mléčným proteinem a jogurtovou polevou
  Performance Bar je tyčinka s mléčným proteinem a jogurtovou polevou, která pomůže dodat energii před i během výkonu a zároveň pomůže i regeneraci. Obsahuje patentovaný amylopektin Vitargo® .

  PROTEIN BAR
  – Tyčinka s proteiny i sacharidy (19,8 g bílkovin, 27,6 g sacharidů)
  – S patentovaným amylopektinem Vitargo®
  – S mléčným proteinem a mléčnou čokoládou
  Protein Bar je tyčinka s mléčným proteinem a mléčnou čokoládou, která pomůže dodat energii během dne a zároveň pomůže i regeneraci. Obsahuje patentovaný amylopektin Vitargo®

  více o produktu

  Vitargo® Energy gel 45g - všechny varianty

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 29,-/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Vitargo® Energy gel 45g - všechny varianty

  – Sacharidový gel
  – Obsahuje isomaltulózu, trehalózu a patentovaný amylopektin Vitargo®
  – Efektivní doplnění energie při vytrvalostním sportu, tréninku a nadměrné fyzické námaze
  – Neobsahuje umělá sladidla
  Amylopektin Vitargo® je ječmenný škrob a vysoce kvalitní sacharid s dlouhými molekulárními řetězci. Vyrábí se patentovaným postupem, jehož cílem je poskytnout co nejúčinnější zdroj energie pro vytrvalostní sporty.
  Sacharidy jsou jako zdroj energie nezastupitelné, při vytrvalostních sportech pak na nich doslova závisí celkový výkon. Sacharidy typu sacharózy, dextrózy, ale i maltodextrinu mají velmi rychlý účinek na hladinu cukru v krvi, ale na rozdíl od sacharidů s dlouhým řetězce jejich účinek také velmi rychle vyprchá. Poté je třeba opět doplňovat a efekt tak není tolik rovnoměrný.
  Vitargo Energy Gel se hodí pro vytrvalostní sporty jako je běh, cyklistika, plavání, triatlon, fotbal, ale i pro silový trénink.

  více o produktu

  Black Seed 450mg 90 kapslí Organic

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 399,-/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Black Seed 450mg 90 kapslí Organic

  Black Seed (Egyptský černý kmín) nově i v kapslích v BIO kvalitě!
  Semínka černého kmínu v bio kvalitě – černý kmín je používán rozličnými národy po celém světě jako prospěšná plodina už více než 2000 let. Užívali jej na příklad staří Egypťané – Tutanchamon měl dokonce nádobu s olejem z černého kmínu ve své hrobce. Je zmiňován i v Bibli, perský lékař Avicenna zmiňoval schopnost zvýšit energii a pomoci při únavě.
  A obliba černého kmínu neklesá ani dnes – Organic Black Seed Oil je dokonce nejprodávanějším doplňkem značky Viridian ve Velké Británii.
  Černý kmín je rostlinka, která má podobně jako na příklad kurkuma velmi univerzální použití. Lze ji v prvé řadě doporučit jako prevenci problémů spojených se zánětem, s alergiemi (o tom více zde) s bakteriemi nebo kvasinkami, jako podporu imunitního systému, jako antioxidant a bývá zmiňován i v souvislosti s funkcí oběhového systému a stavem pokožky a vlasů. Celkový výčet všech vlastností je velmi široký, více se dočtete zde.

  Černý kmín obsahuje velké množství látek, z nichž některé se dokonce ještě ani nepodařilo identifikovat. Bezpečně rozeznané jsou zatím tyto: Nigellon, tymochinon, thymohydrochinon a thymol, z mastných kyselin pak kyselina myristová, kyselina palmitová, kyselina linolová a linolenová. Z vitamínů zde najdeme vitamín B1, vitamín B2, vitamín B3, kyselinu listovou. Obsahuje také vápník, železo, měď, zinek, hořčík, a fosfor.

  Produkt lze doporučit všem jedincům orientovaným na:
  – Prevenci a podporu při zánětu
  – Prevenci a podporu při alergiích
  – Prevenci a podporu při bakteriálních problémech
  – Obohacení stravy o antioxidant
  – Celkovou revitalizaci

  více o produktu

  Diet Protein 2kg + Thermofusion 100 kapslí

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 1299,-/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Diet Protein 2kg + Thermofusion 100 kapslí

  Jsme pevně přesvědčeni o tom, že náš Diet protein je nejsofistikovanějším nápojem typu „shake“ nabízeným na současném trhu. Využili jsme našich dlouholetých zkušeností a nejnovějších, moderních technologií k vytvoření produktu, který je speciálně sestaven pro všechny sportovce, jejichž cílem je zdravé, vytvarované tělo s minimem tuku.

  Diet Protein obsahuje unikátní bioaktivní peptidy.

  Diet Protein využívá unikátní poměr speciálního, čištěného syrovátkového proteinu a micelárního kaseinu, který poskytuje bezkonkurenční obsah bioaktivních frakcí (peptidů), které jsou zdrojem kvalitní esenciálních aminokyselin. Diet Protein obsahuje také naturální formu vápníku. Diet Protein obsahuje pouze špičkové zdroje bílkovin, neobsahuje levné, neplnohodnotné, či nekvalitní zdroje bílkovin jako je: sušená syrovátka, sušené mléko, soja, sušený vaječný bílek, kolagen a další. Porovnejte si vždy prosím složení Diet Proteinu s jakýmkoliv konkurenčním produktem z této kategorie.

  Diet Protein obsahuje Clarinol CLA

  Zatímco jiné nápoje obsahují obvykle „no name“ CLA v nízkých dávkách, Diet Protein obsahuje 3,2g CLA

  Diet Protein poskytuje další špičková aditiva

  Každá dávka Diet Proteinu je obohacena o další důležité přísady. 95% extrakt ze zeleného čaje je přidán pro svou důležitou roli, další složkou jsou probiotické kultury Lactospore.

  Diet Protein má velmi nízký Glykemický Index

  Diet Protein obsahuje pouze minimum laktózy a neobsahuje žádná aditiva jednoduchých cukrů ani maltodextrin. To je perfektní informace pro všechny, kteří si hlídají příjem sacharidů.

  Diet Protein přináší variaci příchutí, na které se budete opakovaně těšit.

  Vyrobeno v souladu s nejvyššími standardy kvality. Diet Protein je vyroben z čerstvých surovin na moderních továrních linkách Reflex Nutrition v Anglii a to v souladu s normami kvality ISO9001, každá šarže je veřejně testována na obsah bílkovin a vyrobena ze 100% zelené energie.

  více o produktu

  One Stop XTREME 4,35kg + 2,03kg ZDARMA

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 1899,-/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  One Stop XTREME 4,35kg + 2,03kg ZDARMA

  One Stop XTREME 4,35 kg + 2,03 kg ZDARMA – THE HARDCORE BUILDER
  One Stop XTREME je nejsilnější hardcore verzí společnosti Reflex Nutrition, která byla vyvinuta za posledních 15 let! Koncepce celého produktu je určena pro všechny sportovce, jejichž cílem je nárůst svalové hmoty. Základ One Stop XTREME tvoří patentovaná směs bílkovin s postupným uvolňováním, která je jako VŽDY v každé výrobní šarži produktu testována na garantovaný obsah použitých bílkovin a aminokyselin.

  55 g speciální směsi bílkovin s postupným uvolňováním 
  Pravděpodobně nejsofistikovanější směs bílkovin a aminokyselin, která byla doposud vyvinuta. Základ tvoří kombinace špičkové syrovátkové bílkoviny, nativní syrovátkové bílkoviny a micelárního kaseinu. Rychlé zdroje aminokyselin jsou vůči zdrojům s postupným uvolňováním v optimalizovaném poměru 3,35:1, tedy přesně tak jak je to pro svalová vlákna nejvhodnější.

  Pouze špičková kvalita: One Stop XTREME neobsahuje neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je sojový koncentrát, kolagen (bílkovina hovězího původu), kaseinát vápenatý, sušený vaječný bílek a další.

  více o produktu

  Detox Supermix 125g

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 219,-/PLATNOST DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Detox Supermix 125g

  BIO směs superpotravin Detox Supermix obsahuje pět pečlivě vybraných superpotravin, které jsou 100% čisté a bez jakýchkoli umělých aditiv. Všechny složky jsou přirozeně výživově velice hodnotné, bohaté na esenciální mastné kyseliny, proteiny, aminokyseliny a antioxidanty.
  Pšeničná tráva – přirozený zdroj vlákniny, bílkovin, vitamínů a minerálů
  Ječmenná tráva – multivitamínový doplněk, vysoký obsah chlorofylu
  Chlorella – nejsilnější zdroj chlorofylu mezi všemi potravinami vůbec
  Spirulina – zdroj aminokyselin a bílkovin, více než 60%
  Lucuma – přírodní sladidlo, které dodává jídlu lahodnou sladkou chuť a má velice nízký glykemický index
  Produkt je vhodný pro všechny orientované na:
  – účinnou detoxikaci organismu
  – přírodní zdroj bílkovin
  – přírodní zdroj vitamínů a dalších živin
  – antioxidační podporu organismu

  více o produktu

  L-Glutamine 600g

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 499,-/ PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  L-Glutamine 600g

  Produkt z obsahem 100% čisté formy aminokyseliny L-glutamin, získané fermentační technologií. L-glutamin neboli (2S)-2-amino-4-karbamoyl-butanová kyselina je neesenciální aminokyselina podílející se na syntéze bílkovin. Je spojena s udržováním tzv. pozitivní dusíkové bilance a vylučováním odpadních látek z těla.

  více o produktu