Prodejna PLZEŇ

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇ

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»

Aktuality / Články


Snídaňový mix od Purasany je nejlepší způsob, jak začít den

15.02.2016

Objevte unikátní mix šesti přísad poskytujících celé spekrum mikronutrientů pro každý den.

Breakfast Mix není ničím méně něz směsí prášků z šesti výjimečných superpotravin – spiruliny, bobulí acai, kakaa, macy, lucumy a loupaných konopných semen, které dohromady dávají více než pestrý zdroj všech potřebných látek. 

Spirulina, sladkovodní sinice, je odpradávna známá jako zázračná “rostlinka”, která patří mezi potraviny s nejvyšším obsahem účinných látek na světě. Totéž platí o kakau a acai, poslední dobou čím dál populárnějších superpotravinách, které lze doporučit úplně každému prakticky na všechno. Konopná semena jsou pro své účinky a vliv důvěrně známá, ne tak maca a lucuma, u nás stále ještě ne zcela objevené zázraky, které šestici obsaženou v Breakfast mixu doplňují.

Macu lze doporučit každému orientovanému na přirozenou stimulaci fyzického i duševního výkonu, na doplnění energie, odstranění úzkosti a přirozený chod organismu. S lucumou ji spojuje velmi příjemná, jemně nasládlá chuť, pro kterou lze obě plodiny a lucumu díky jejímu nulovému glykemickému indexu zejména použít jako přírodní sladidlo.

Breakfast mix je naprosto ideální pro přípravu ranních šejků, lze jej kombinovat s proteinem nebo ovocem, přidat k vločkám s mlékem nebo dle libosti spojit s čímkoli jiným. Vzhledem k bohatému obsahu živin není mixu pak třeba dávat nějak přehnané množství – tři čajové lžičky denně bohatě postačují.