Prodejna PLZEŇ

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇ

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»

Aktuality / Články


Nevíte, co si dát ráno před tréninkem? Zkuste změnu

17.06.2015

Také někdy přemýšlíte, co si rychle ráno nachystat k snídani, když jdete za chvíli na trénink? Určitě netoužíme po něčem, na čem si sice pochutnáte, jako třeba vařená vejce (u někoho dokonce známá volská oka na pánvi) coby zdroj kvalitních bílkovin nebo plná miska vloček s ořechy, sušeným ovocem, apod.,  ale mnohdy představuje takovýto druh snídaně, co by snídaně chvíli před tréninkem, vám zatíží trávicí trakt a energie tak bude prioritně směřována na trávení a ne na napumpování a potřebnou koncentraci na trénink.

Samozřejmě není nic špatného na snídani typu vločky, ovoce, oříšky,…. nebo vejce naměkko s kouskem kvalitního pečiva apod. Ale zkuste vyzkoušet jinou alternativu. Zkuste si  dát  RAW KONOPNÝ PROTEIN.

Konopný protein je v podstatě spíše takový gainer na hodně vysoké úrovni, který vám dodá velice kvalitní zdroj bílkovin, které jsou navíc lehce stravitelné. Protein vám dodá kvalitní tuky (s ideálním poměrem mezi omega-6 a omega-3 nenasycenými mastnými kyselinami), také malé množství sacharidů a v neposlední řadě i, pro naše zdraví, důležitou vlákninu.

Navíc budete mít tekutou formu snídaně, takže vás opravdu, co se trávení týče, nezatíží. Získáte tím energii, živiny, a protože se jedná o rostlinnou verzi proteinů, uděláte něco i pro acidobazickou rovnováhu (rostlinné proteiny jsou mírně odkyselující, oproti živočišné alternativě).

Z jedné dávky kvalitního raw konopného proteinu získáte zhruba 12g bílkovin, 2,5g sacharidů, 2,8g tuků a krásné množství vlákniny, která zajistí pomalé vstřebávání, v množství přes 5 g.

Nesmím zapomenout na další výhodu, což je absence lepku a laktózy, bez jakýchkoliv aditiv a plnidel.

Samozřejmě se nemusíte obávat přítomnosti THC (Tetrahydrocannabinolu), obsah  THC je prakticky nulový.

Takže pro shrnutí – KONOPNÝ PROTEIN :

  • Obsahuje velice kvalitní bílkovinu, získanou „studenou“ cestou výroby, tedy nedenaturovanou a 100% raw.
  • Je velice snadno stravitelný
  • Obsahuje zdraví prospěšné nenasycené mastné kyseliny
  • Obsahuje velice kvalitní vlákninu (přispívá k dobrému zažívání, podporuje peristaltiku, je důležitá pro zdravou střevní mikroflóru atd.)
  • Oproti živočišným proteinům působí v těle odkyselujícím směrem
  • Je zcela bez aditiv(konzervantů, barviv, plnidel atd.), GMO-free
  • THC free

A ještě jeden typ

Aby jste si vytvořili naprosto luxusní, energií a zdravím nabytou, lehkou a přesto „silnou“ snídani před tréninkem, zkuste smíchat konopný protein se směsí SPORT MIX BIO od  firmy PURASANA. Neuvěřitelným způsobem obohatíte tuto snídani o další energetickou složku, která vás povzbudí, což je GUARANA, MACA a SPIRULINA a současně dodáte tělu velké množství antioxidantů, vitamínů a minerálů. Pro fajnšmekry doporučuji přidat do směsi trošku čisté práškové stévie, rozmixovat ponorným mixérem a velmi pomalu popíjet. Přeci jen stojí za to, si takovou „sílu“ pomalými doušky vychutnávat.

Mgr. Monika Musilová