Prodejna PLZEŇ

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇ

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»

Aktuality / Články


ADVANTAGE LINE- NOVINKY!!

16.08.2017

 

 

D-Ribose
D-ribóza je jednoduchý pětiuhlíkatý sacharid, který je využíván jako palivo, a který slouží jako stavební jednotka ATP a RNA. Vlastnosti ribózy tak velice úzce souvisí s tvorbou energie a proteinovou syntézou. Ribózu lze užívat spolu s kreatinem, kdy tvoří velice zajímavý ergogenní mix pro výkonnost a vytrvalost, nebo ji lze doporučit jako alternativu kreatinu. Více se o vlastnostech produktu dočtete na webu eFIA.cz.
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
– Výkonnost a vytrvalost
– Budování svalové hmoty

 

 

 

 

 

Natural Caffeine
Kofein pocházející z naturálních zdrojů je určen pro všechny, kteří hledají rychlý účinek a maximální využitelnost. Doplněk obsahuje jak extrakt z guarany s vysokým obsahem volného kofeinu (110mg v kapsli), tak ostatní synergní složky guarany, které účinek kofeinu umocňují. Na rozdíl od čistého prášku bez extraktu tak dochází k optimálnímu nástupu účinku. Pro rychlejší a snadnější konzumaci je také doplněk ve formě kapslí.
Produkt je určen pro všechny jedince zaměřené na:
– Fyzickou i psychickou stimulaci
– Rychlý a silný nástup účinku

 

 

 

MSM
MSM neboli methylsulfonylmethan má vliv na kloubní chrupavku, používá se rovněž při bolestech svalů a při alergiích. Funguje jako antioxidant, zabraňuje opotřebení a pomáhá udržovat kondici při nadměrné fyzické zátěži.
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
– Stav kloubů a kloubních chrupavek
– Stav kostí a kůže