Prodejna PLZEŇ

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇ

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»

Aktuality / Články


Novinky od značky Nutrisslim :)

20.02.2017

 


 

ERYTHRITOL BIO

Erythritol je přírodní sladidlo s nízkým glykemickým indexem. Lze jej tedy doporučit všem jedincům zaměřeným na prevenci nebo úpravu stravy kvůli diabetu. Erythritol vypadá stejně jako cukr a také stejně chutná, sladivost je zhruba o 30% menší, což z něj dělá naprosto ideální alternativu.
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
– používání sladidla s nízkým glykemickým indexem
– alternativu bílemu cukru
– prevenci diabetu
Maca je osvěžující superpotravina známá už od dob starých Inků. Obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů a všech esenciálních aminokyselin. Roste v nadmořské výšce 4000 m v Andách, kde už tisíce let používá jako jedna z hlavních potravin. Obsahuje unikátní alkaloid s výjimečnými účinky, lze ji užít i k dochucení nápojů nebo pokrmů. Prášek z Maky je v certifikované kvalitě BIO, bez GMO a je vhodný i pro vegany.
Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na:
– Zvýšení energie
– Zmírnění stresu
– Zvýšení libida
Matcha je mletý prášek z lístků speciálně pěstovaného čaje pocházejícího z Asie. Rostlina je celou dobu pěstována ve stínu a před zpracováním jsou odstraněny všechny části kromě listů. Nápoj z nich je v Japonsku užíván už po celá staletí nejen při čajových obřadech. Budhističtí mniši jej pravidelně pijí, aby zůstalí bdělí a soustředění během dlouhých dní meditací.
Jde o skvělou alternativu kávy a zároveň i prostředkům proti snížení napětí. Matcha obsahuje teofylin s podobnými účinky jako kofein a zároveň theanin, který působí proti stresu a napětí, zároveň ale neuspává.
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
– zvýšení energie a soustředění
– odstranění stresu a napětí (bez tlumících účinků)
– doplnění stravy o antioxidant a zdroj vitamínu C
– kontrolu hladiny krevního cukru a cholesterolu
Lněná semínka patří mezi nejdéle pěstované plodiny – své místo na jídelníčku měly už antických časech. Jsou bohaté na vlákninu, proto je lze doporučit všem jedincům orientovaným na funkční zažívaní, stav zažívacího traktu a kontrolu hmotnosti.  Mají rovněž bohatý výživový profil (bílkoviny, omega-3,…); pro snažší vstřebání všech živin je lepší konzumovat je rozdrcené.
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
– funkční zažívání a stav zažívacího traktu
– kontrolu tělesné hmotnosti
– obohacení stravy o výživově bohatý prvek
Kakaové máslo je přírodní tuk s bohatým výživovým profilem získaný z plodů kakaovníku. Je velice trvanlivé, při nízkých teplotách se snadno uchovává a naopak rychle rozpouští při teplotách vyšších. Jde o vynikající zdroj živin a antioxidant, který lze využít v kuchyni v péči o pleť.
Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na:
– obohacení kuchyně o výživově bohatou surovinu
– přírodní péči o pleť (jizvy, strie, drobné ranky, vrásky,…)